20191001173008.jpeg, фото
01 жовтня 2019, 17:23

В облдержадміністрації провели нараду щодо діяльності Луцького КХП №2

Тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук провів робочу нараду стосовно подальшої діяльності державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2». До обговорення долучилися директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, виконуючий обов’язки директора підприємства Віктор Сидоренко, юридичний радник Державного агентства резерву Андрій Медвецький, директор Чортківського КХП Петро Стефаняк, очільник обласного управління юстиції Валентин Кухарик тощо. Зустріч відбулася у вівторок, 1 жовтня 2019 року.
Основною метою наради стала неврегульованість діяльності Луцького КХП №2 у зв’язку з передачею державного підприємства зі сфери управління Мінагрополітики до Державного агентства резерву. Зокрема, йдеться про продаж виконавчою службою майна підприємства через заборгованість по заробітній платі, яка на сьогоднішній день становить майже три мільйони гривень.
За словами Юрія Горбенка, днями відбулася нарада в профільному Міністерстві, на якій розглядалися питання функціонування державних підприємств, подальшої приватизації окремих ДП тощо. Також відбулася зустріч з директором господарського-фінансового департаменту Мінагрополітики. Туди було запрошено екс-директора КХП №2 Вадима Гранюка, який від 2 вересня 2019 року Наказом Держрезерву відсторонений від виконання обов’язків. На час службового розслідування призначено тимчасово виконуючого обов’язки – Віктора Сидоренка.
— 12 серпня Луцький КХП №2 було переведено з управління Міністерства АПК до Держрезерву. Й через неврегульованість деяких питань виникають складності у діяльності підприємства. Зокрема, тривають виконавчі провадження по реалізації майна, аби задовольнити потреби заявників щодо погашення боргу по заробітній платі. Нам необхідно розібратися, аби стратегічне для держави підприємство продовжувало свою діяльність, – зазначив Юрій Мефодійович.
Олександр Киричук, який зібрав за стіл переговорів причетних до проблемного питання фахівців, наголосив, що необхідно йти на діалог та шукати спільні шляхи виведення державного підприємства з кризового стану.
— Коли ми отримали сигнал про те, що виконавці зайшли на підприємство й починають описувати майно, що стосується технологічного процесу – почали втручатися. Ми повинні зберегти комплекс. У зв’язку з можливістю заготівлі зерна, кукурудзи, соняшнику підприємство повинне мати можливість працювати й надавати послуги по сушінню й зберіганню зернопродуктів, – резюмував Олександр Олексійович.
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.