20190807145915.JPG, фото
07 серпня 2019 року

В Осівцях навчальний рік розпочнеться у новій школі

Готовність школи в Осівцях, будівництво якої на стадії завершення, обговорили під час виїзної наради, що відбулася 6 серпня 2019-го року, в рамках робочої поїздки заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося у Камінь-Каширський район.

- Ми приїхали узгодити деякі питання та поглянути на якій ми стадії будівництво, щоб розуміти що треба «підтягнути», кого треба ще залучити. Єдине – трішки затримують кошти, які мають надійти в рамках Державного фонду регіонального розвитку. Але водночас маємо попрацювати над тим, щоби школа відчинила свої двері для учнів вже першого вересня,- відзначив Валентин Цьось на початку наради.

Слід зауважити, що на посадовця у школі чекали місцеві жителі, які сподіваються, що Свято першого дзвоника відбудеться вже у новозбудованій школі. Відтак, заступник голови облдержадміністрації поспілкувався з осівчанами та запевнив, що будівельники та субпідрядні організації робитимуть усе можливе, аби школа запрацювала вже найближчим часом.

Нині субпідрядні організації працюють над системами водовідведення, електрифікації, оповіщення тощо. Окрім того, не забули й про благоустрій територій, до влаштування яких долучилися не лише місцева владі, а й мешканці села.

Розпочали будувати об’єкт у 2016-му році у рамках реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку. Так, щорічно на будівництво залучали кошти з ДФРР(основна частка), місцевого бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Загальна кошторисна вартість – 75 млн 518 тис. грн. У 2019-му з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво спрямували 21 млн 190 тис. грн та 2 млн 293 тис. грн з місцевого бюджету як співфінансування. Потужність – 220 учнівських місць.

Нині будівельна готовність складає понад 90 відсотків. Тож за результатами наради генеральний підрядник директор будівельної компанії «Житлобуд-2», депутат обласної ради Леонід Стефанович сказав, що завершити роботи планують все-таки до початку навчального року.

- Щодо коштів, то нині ми знаходимося в однакових умовах, але треба зробити все, щоб діти пішли в школу з 1 вересня. Тому ще раз наголошую – те, що знаходиться в приміщенні, маємо зробити під ключ, щоб вже з початку нового навчального року кожен учень міг почувати себе комфортно в школі, – звернувся до присутніх представників субпідрядних організацій Леонід Стефанович.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.