20240927152759.JPG, фото
27 вересня 2024, 15:25

В ОВА провели нараду з працівниками волинських ЦНАПів

26 вересня відбулася онлайн-нарада з керівниками та адміністраторами ЦНАПів Волині. До заходу доєдналося 98 учасників.

«Сьогодні за ініціативи та підтримки обласної державної адміністрації спільно з українсько-швейцарським проектом EGAP проводиться зустріч для представників ЦНАПів області в онлайн-режимі. Ми поговоримо про основні питання діяльності центрів надання адміністративних послуг» – сказала директорка Волинського регіонального центру підвищення кваліфікації Тетяна Литвиненко.

З вітальним словом до присутніх звернулася Вікторія Левчук, заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

«Вдячна усім, хто долучися до цього заходу. Також дякую присутнім за успішну мережу ЦНАПів, яку ми сьогодні маємо на Волині, якою пишаємося і яка є прикладом для інших регіонів. Завдяки роботі ваших команд Волинська область надає державні послуги на такому високому рівні, – сказала Вікторія Левчук. – Наближається зима, тому є необхідність енергонезалежності наших центрів надання адмінпослуг. Хочу відзначити, що Волинь перша в Україні, де облаштували сонячні панелі у ЦНАПах. Вдячна програмі EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за реалізацію цього проєкту та сподіваюся на подальшу співпрацю».

Водночас регіональна координаторка Програми EGAP у Волинській області Оксана Киричук запевнила, що партнерство на цьому не припиняється, а навпаки посилюється.

«Волинь як була в програмі, так і залишається. Тож закликаю вас слідкувати за нашою сторінкою, сторінкою ОДА, де ми будемо інформувати про оголошення конкурсів. Сподіваємося, що будемо працювати з більшою кількістю громад. Наразі ми співпрацюємо з Луцькою, Володимирською, Нововолинською, Смідинською, Шацькою, Вишнівською, Любешівською та Зимнівською громадами», – зазначила Оксана Киричук.

Присутні обговорили стан мережі центрів надання адміністративних послуг, актуальні проблеми організації роботи з надання адмінпослуг та особливості адмінсервісу «Ветеран».

До слова, в області:

  • Створена та діє мережа центрів, до якої входить: 53 ЦНАПів, 6 територіальних підрозділів ЦНАП, 126 віддалених робочих місць адміністраторів, 47 старостатів, 1 мобільний ЦНАП в м. Устилуг.
  • Функціонує 8 Дія Центрів. У планах – активне розширення їх мережі по Волині.
  • У 20 громадах області наявні мобільні цифрові валізи.
  • Отримано 38 пристроїв для зчитування ID-карток – кардридери, 40 планшетів.
  • Забезпечується обслуговування ветеранів та членів їх сімей за принципом «Єдиного вікна» у 158 населених пунктах, де задіяно понад 220 працівників ЦНАП.
  • У 5 ЦНАПах наявне обладнання для видачі посвідчення водія, у 14 – паспортне обладнання.

Цифровізуємо Волинь разом!