20231110180038.JPG, фото
10 листопада 2023, 18:00

В рамках засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» заслухали Луцьку громаду

Сьогодні, 10 листопада 2023 року, під керівництвом начальника ОВА Юрія Погуляйка відбулося засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» за участю представників громадськості. У межах наради заслухали директорку департаменту фінансів, бюджету та аудиту Луцької міської ради Лілію Єлову. Вона розповіла про використання коштів, які надійшли до громади від податку на доходи фізичних осіб, одержані військовослужбовцями, поліцією й особами рядового і начальницького складу.

«За десять місяців поточного року до нас надійшло 230 мільйонів гривень військового ПДФО. 224 мільйони гривень ми передбачили на надання допомоги військовим: це як субвенції, так і придбання матеріалів військовим частинам», – повідомила Лілія Єлова.

Опісля представники громадськості ставили свої запитання до посадовиці щодо закупівель, ремонту доріг тощо. Детальніше у відео.

До слова, на початку жовтня поточного року при ОВА створили робочу групу, завданням якої є моніторинг та контроль за належним використанням бюджетних коштів. До робочої групи увійшли представники правоохоронних органів, зокрема, СБУ, БЕБ та Національного антикорупційного бюро. У рамках засідань інформують про витрачені кошти державного та місцевих бюджетів. Сьогодні заслухали представників шістьох територіальних громад Волині та директора департаменту фінансів ОДА Ігора Никитюка.