20200114113752.JPG, фото
14 січня 2020 року

В селі Осівці Камінь-Каширського району розпочала роботу новозбудована школа

Нова школа на три поверхи з просторими класами, спортзалом та їдальнею, футбольним полем та ігровим майданчиком  - на подвір’ї, від учора стала культурним центром села Осівці Камінь-Каширського району.

Урочисте та велелюдне відкриття відбулося 13 січня 2020 року. На довгоочікуване свято зійшлося все село. З подарунками та вітаннями приїхали і представники обласної влади, а саме - голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко та голова Волинської обласної ради Ірина Вахович.

Варто зазначити, що збудована школа за державні кошти. Розпочали будівництво у 2016-му році у рамках реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку, з якого й залучили основну частку фінансування, адже загальна кошторисна вартість школи -  75 млн 518 тис. грн. Окрім того, залучали кошти й місцевого бюджету, як співфінансування, та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Потужність освітнього закладу  – 220 учнівських місць, але станом на сьогодні школу вже відвідують 235 школярів. Наступного року, як відзначила директорка закладу Любов Дем’яник, навчатиметься вже 256 учнів. Відтепер у стінах новозведеної школи діятиме Комунальний заклад загальної середньої освіти «Осівцівський ліцей Камінь-Каширської районної ради Волинської області».

Нині у школі для навчання дітей наявні просторі класні кімнати, обладнані за останніми вимогами кабінети природничих наук, інформаційний центр, бібліотека, спортивний та актовий зали, ресурсні кімнати для інклюзивного навчання, блоки технічної та обслуговуючої праці, їдальня, спортмайданчики, ігрова зона та зона відпочинку.

Тож реалізувати свій потенціал побажав учням та вчителям голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

«Дорогі вчителі, бажаю, аби ви завжди йшли на роботу, як на свято. Щоби в цих стінах завжди були гарні події. Вам, дорогі діти, бажаю, щоби ви використали свій потенціал та здобули найкращі знання. А школа навіть після її закінчення лишилася у пам'яті лише гарними щасливими спогадами. Звичайно, велике спасибі будівельникам, які збудували школу, що відповідає усім новим стандартам. Усіх вітаю зі святом!», - зазначив посадовець.

Окрім того, як подарунок школі, голова ОДА привіз спортінвентар для новозбудованого поля із штучним покриттям та національні костюми для шкільного колективу народної самодіяльності.

Після завершення урочистої частини усіх присутніх запросили оглянути школу.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.