20201002164209.JPG, фото
02 жовтня 2020, 16:41

В с.Риковичі Іваничівського району запрацювала нова амбулаторія

Відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Риковичі Іваничівського району після реконструкції приміщення ФАПу. На свято з нагоди відкриття завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, який привітав місцевих жителів завершенням будівельних робіт та побажав відвідувати медичний заклад лише для профілактики.

Споруджувалася амулаторія за кошти спільного з Світовим банком проєкту «Вдосконалення медичної допомоги з системами кровообігу у Волинській області». Загальна вартість робіт – 8 млн 822 тис. грн.

Так, у новому медичному закладі працюватиме 1 сімейний лікар, який нині проходить інтернатуру. На сьогодні там працює вже 3 медпрацівника та є навіть кабінет стоматолога.

Обслуговуватиме амбулаторія с.Риковичі та частину сусідніх сіл. Зокрема на сьогодні це орієнтовно 1,5 тис. населення. Однак, декларацій з сімейним лікарем заключили лише 65 % жителів, тож медики очікують, що роботи ще додасться. Тим більше, що умови – надзвичайно хороші, є усе необхідне обладнання,  устаткування та відповідні меблі. Тож сімейний лікар зможе надавати більше послуг, які передбачені первинною ланкою медицини.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.