20211107095624.jpg, фото
07 листопада 2021 року

Ваша місія – допомагати тим, хто не має змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня працівника соціальної сфери

З професійним святом – Днем працівника соціальної сфери, яке відзначається щороку у першу неділю листопада, вітаю тих, хто день у день у міру своїх можливостей допомагає вирішувати проблеми соціально незахищених громадян. 

Це свято акцентує увагу суспільства на тому, що у соціально орієнтованій державі, якою є Україна, людина визнана найбільшою цінністю, а відтак, усі громадяни повинні мати можливості для розвитку власного потенціалу, попередження та послаблення дії обставин, що негативно впливають на життя, стан здоров’я і розвиток людини та функціонування сім’ї.

Саме соціальний працівник, чия професія є однією з найгуманніших і найзатребуваніших у суспільстві, допомагає вирішувати ці завдання. На вас, шановні соціальні працівники, покладено високу відповідальність – дбати про тих, хто не має змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами, кому потрібна моральна та матеріальна підтримка. За вашу працьовитість, доброзичливість, терпіння вам вдячні ветерани, пенсіонери, діти, інваліди, багатодітні та малозабезпечені сім'ї – всі, хто потребує допомоги та підтримки.  

У вашій професії немає місця черствості та байдужості. Ви – люди з величезним серцем та доброю душею, терплячі та співчутливі, люди, які вміють слухати і чути інших та завжди готові прийти на допомогу. Адже як відомо, навіть мала частка душевного тепла обов'язково знаходить відгук у людських серцях та допомагає жити.

Багатьом людям ваші підбадьорюючі слова, посильна допомога дозволяють полегшити душевні та фізичні страждання, побачити світ у світліших, тепліших фарбах.

Тож вітаючи вас з професійним святом, висловлюю слова вдячності вам за сумлінну працю та високий професіоналізм, доброту та щедрість душі. Нехай те щастя і тепло, яке ви даруєте людям, повертаються до вас сторицею. 

Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя, миру, благополуччя та добробуту.

З повагою 

голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко