20201015152529.JPG, фото
15 жовтня 2020 року

Велике будівництво: на усіх приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах Волині вже триває реконструкція

Будівельні роботи на обєктах програми «Велике будівництво» повинні виконуватися якісно. На цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій України піл час селекторної наради з головами ОДА 13 жовтня 2020-го року, у якій взяв участь голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

До слова, аналіз якості та темпу будівництва об’єктів в рамках програми Президента України «Велике будівництво» обговорюється з очільниками областей щотижня під час подібних нарад.

Нагадаємо, цьогоріч в області до програми «Велике будівництво» включено 7 шкіл, 3 садочки та 2 стадіони. Зокрема, будується 2 нові школи, а у 5 здійснювалась реконструкція, добудова або ж капітальний ремонт. Завершилися роботи на 3 ДНЗ, 2 з яких добудували, а один – завершили реконструкцію.

Окрім цього, на Волині в рамках програми вже розпочалися та тривають будівельні роботи на усіх приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Зокрема, МОЗ затвердило до реконструкції 7 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я:

- Комунальне підприємство «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради,

- Комунальне некомерційне підприємство «Камінь-Каширська центральна районна лікарня»,

- Комунальне підприємство «Луцька міська клінічна лікарня»,

- Комунальне некомерційне підприємство «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Ковельської міської ради,

- Комунальне некомерційне підприємство «Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльської районної ради»,

- Комунальне некомерційне підприємство «Нововолинська центральна міська лікарня»,

- Комунальне некомерційне підприємство «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради.

Загальна коншторисна вартість робіт – 117 млн грн, з яких 56 млн грн – кошти державного бюджету, а 61,6 млн грн – місцевих бюджетів.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації