20210708102721.JPG, фото
08 липня 2021 року

«Велике будівництво» школи у Стобихівці: хід виконання ремонтних робіт. ФОТО

До кінця 2021 року школу в Стобихівці Камінь-Каширського району планують перекрити дахом, а також у навчальному закладі встановлять вікна і запустять опалення. Нагадаємо, що зводиться об’єкт «з нуля» у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Сучасну, комфортну, простору школу отримають учні Стобихівської гімназії, які змушені поки навчатися у старому приміщенні освітнього закладу та у сільському клубі у дві зміни.

Новий навчальний заклад відповідатиме усім умовам інклюзивності. У будівлі передбачено й ліфт.

Загальна кошторисна вартість нового будівництва школи становить 130 млн гривень. За проектом вона має 2 поверхи і розрахована на 350 учнівських місць. Наразі завершують мурувати стіни другого поверху і стартували підготовчі роботи з перекриття будівлі.

«Робимо все поетапно – ми муруємо, а хлопці за нами роблять дах, – розповів бригадир будівельної бригади компанії «ЖИТЛОБУД-2» Сергій Іщик. – Опісля приступимо до спортивного залу та котельні, для яких уже закладений фундамент. Це все до кінця року має бути зроблене».

Слід зазначити, що також всередині закладу будівельники розпочали заливати чорнові стяжки та встановлювати сантехніку.

«Дуже чекаємо уже нової школи. Адже уже й педагогічний колектив стомився, бо практично у школі весь день. І діткам важко, особливо початковим класам, бо о 8 годині ранку треба вже бути на уроках і це трішки зарано для них, – висловила свою думку директорка гімназії села Стобихівка Сошичненської сільської ради Волинської області Юлія Сущ. – Тому сподіваємося, що так як заплановано, 1 вересня 2022 року, ми будемо навчатися у новій школі».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації