20210303152231.jpg, фото
03 березня 2021 року

Велике будівництво: триває реконструкція приймального відділення Луцької міської клінічної лікарні. ФОТО

Обстеження за допомогою сучасного медичного обладнання, встановлення попереднього діагнозу та комфортні кімнати тимчасового перебування хворих, – усе це невдовзі стане доступним для пацієнтів Луцької міської клінічної лікарні. Наразі там триває масштабна реконструкція приймального відділення в рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво».

Реконструкція приймального відділення здійснюється коштом державного та місцевого бюджетів. Загальна кошторисна вартість реконструкції становить понад 34 мільйони гривень.

За рахунок державної програми оновлене приймальне відділення міської лікарні буде оснащене сучасним медичним обладнанням. Міністерство охорони здоров’я України уже закупило та передало до лікарні комп’ютерний томограф. На черзі новий рентген. Окрім цього, буде оновлено ендоскопічне і лабораторне обладнання, кардіомонітори, дефібрилятор та інше необхідне устаткування.

Загалом така реконструкція розширить можливості міської лікарні, дасть змогу проводити всі необхідні обстеження, своєчасно встановлювати діагноз та за необхідності розпочати лікування ще у приймальному відділенні. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації