20200508151815.jpg, фото
08 травня 2020, 15:04

Велике будівництво: у селі Дачне триває будівництво дитячого садка

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко оглянув хід будівельних робіт дитячого садочка у селі Дачне Ківерцівського району. Дошкільний навчальний заклад входить в перелік об’єктів, що будуються на Волині в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Загальна кошторисна вартість будівництва дитсадка становить 31 мільйон 320 тисяч гривень. Обсяг фінансування у 2020 році становить 22 мільйони гривень.

Варто наголосити, що президентська програма «Велике будівництво» знаходиться на особистому контролі керівника обласної виконавчої гілки влади.

Тут уже збудували корпус, вставленні вікна та двері, проведена електрика та водопостачання, завершуються зовнішні оздоблювальні роботи фасаду. Окрім цього, дитячий садочок має окрему котельню.

До цього часу у селі Дачне не було дитячого садка, тому  батьки були змушені возити малюків у ДНЗ обласного центру або навколишніх сіл. Відтак, реалізація цього проєкту дасть можливість дітям навчатися та розвиватися у сучасному дошкільному навчальному закладі свого населеного пункту.

«Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» маємо можливість покращити соціальну інфраструктуру Волині. Окрім Дачного, будівельні роботи тривають у селах Вербка, Піща, Жиричі, смт Луків», – розповів голова облдержадміністрації.

До слова, згідно з картою проєкт у 2020-го році в рамках програми «Велике будівництво» у Волинській області сконцентрують увагу на будівництві 7-ми шкіл, 3-ох дитсадків, 2-х шкільних спортзалів, 7-ми приймальних відділень лікарень та оновленні 82-х кілометрів місцевих доріг.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації