20190307104115.JPG, фото
07 березня 2019 року

Ви прекрасні в будь-якому віці, – голова облдержадміністрації Олександр Савченко подарував для волинянок святковий концерт

Гучні аплодисменти, поцілунки та надзвичайні українські пісні – волинські жінки уже почали відзначати свято весни, краси та ніжності – 8 березня! За ініціативи та підтримки голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка в Луцьку відбувся авторський концерт-зустріч народного артиста України, ведучого телевізійних програм «Надвечір`я. Долі», «Сім`я+1» Мар`яна Гаденка.

«Ти мій неспокій» –  саме так називалося святкове дійство для волинянок, яке відбулося 6 березня 2019 року в Палаці учнівської молоді. Відвідав концерт й сам Олександр Савченко, який зі сцени звернувся до жінок:

— Хто б не казав, що це свято помирає і відживає своє – цьому ніколи не бути, поки є жінки. Так, є чоловіки, які не вміють Вас цінувати. Але є такі як я та Мар`ян Гаденко – ми заради вас живемо, завдяки вам ми з`явилися на світ, і все, що ми робимо – для вас. Насолоджуйтеся життям, бо ви прекрасні в будь-якому віці. Адже жінка виглядає на стільки, на скільки вона хоче виглядати. Бажаю, щоб ваші очі завжди горіли, світилися добром та іскринкою наснаги!,  – привітав присутніх Олександр Ілліч.

Варто зазначити, що серед зіркових гостей свята були заслужена артистка України Юлія Мартинова, народний артист України Олег Дзюба, заслужена артистка України Ванда Дріневська та народний артист України Анатолій Демчук.

Ведучий вечора та виконавець Мар`ян Гаденко – давній друг керівника найвищої виконавчої гілки влади в області Олександра Савченка. Він чимало розповідав про історію їхньої дружби та знайомства.

— Волинь – благословив сам Бог, пославши вам на службу мого близького і давнього друга Олександра Ілліча. Я не був в Луцьку з 2001 року, однак з приходом сюди мого товариша – вже вдруге за пів року тут. Сподіваюся, скільки він працюватиме – стільки і я насолоджуватимуся товариством прекрасних волинських жінок, – зазначив артист.

Зі сцени звучали як вже давно відомі хіти, так і нові романси. Двогодинний концерт не залишив байдужим жодного присутнього!

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.