20230104203459.JPG, фото
04 січня 2023, 17:05

Відбулась робоча зустріч із керівництвом Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Сьогодні, 4 січня 2023 року, начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко провів робочу зустріч із начальницею Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Оксаною Єзерською та її заступником, що куруватиме роботу на Волині, Андрієм Харламповичем.

Зокрема, керівниця міжрегіонального управління, повноваження якого поширюються на територію Волинської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей, розповіла про завдання та подальші плани роботи. За її словами, функції органу залишились ті ж самі, що були у попередньому ліквідованому територіальному органі (управління Держпраці у Волинській області, - авт). Однак, буде збільшений інспекторський склад, адже на Волині був дефіцит із кадрами.

«Загалом законодавство країни спрямоване на те, що всі заходи контролю зупинені, але випадку необхідності забезпечення прав, свобод, збереження життя і здоров’я за погодженням профільного міністерства ми можемо виходити на заходи контролю. А однією із вагомих підстав застосувати заходи контролю буде лист військової адміністрації», - зауважила Оксана Єзерська.

Також повідомила, що працюватимуть системно, а не точково. Основна мета – спрацювати на випередження та запобігти нещасним випадкам. Тож, перш за все, розпочнуть із ризикових напрямків.

Своєю чергою начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко запевнив, що в області готові до співпраці та сприятимуть у роботі відомства.

Довідково: Ще на початку січня 2022 року Уряд ухвалив рішення про реформу регіональної структури Держпраці шляхом ліквідації 22 обласних територіальних органів та утворення нових міжрегіональних територіальних органів, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей (Постанова КМУ від 12.01.2022 № 14 «Деякі питання територіальних органів Державної служби з питань праці»).

Після усунення організаційних перепон, які виникли внаслідок війни, Держпраці завершила реформування територіальних органів. Так, в Україні було створено 7 міжрегіональних управлінь Державної служби з питань праці. Волинська, Закарпатська, Львівська та Рівненська області належать до юрисдикції Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Наразі нові міжрегіональні територіальні органи Держпраці розпочали здійснення своїх повноважень та функцій.