20211111161551.JPG, фото
11 листопада 2021 року

Вільний доступ до занять спортом для кожного волинянина відтепер на 11-ти локаціях «Активних парків» області

На Волині активно підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України».

«Нещодавно ми проводили масові тренування на чотирьох майданчиках у Боратинській, Головненській, Ківерцівській та Луківській територіальних громадах. А сьогодні мережа активних парків Волині розширилась ще на 7 спортивних локацій: по одному – на територіях Нововолинської, Камінь-Каширської та Устилузької ТГ та чотири таких парки – у Підгайцівській громаді (в селах Лище, Крупа, Підгайці, Романів)», - повідомив на свої сторінці у мережі «Фейсбук» голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Це не просто побудова спортивних майданчиків, це – сучасний спосіб об’єднати друзів, родини, колег та залучити якомога більше людей до здорового способу життя.

Усі локації облаштовані відповідними QR-кодами з доступом до онлайн-тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок. Лише навівши камеру телефону на цей код, кожен може отримати корисні поради від відомих українців та слідувати їхньому прикладу.

Здорова Волинь – здорова Україна. Давайте ставати чемпіонами разом!