20220505184931.jpg, фото
05 травня 2022, 18:45

Вимушені переселенці приємно вражені гостинністю волинян

Один із комунальних закладів, де розміщені внутрішньо переміщені особи, сьогодні, 5 травня 2022 року, відвідав начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко у Луцькому районі.

Зокрема очільник області в рамках візиту поспілкувався з керівництвом закладу та внутрішніми переселенцями, аби дізнатись як організований їх побут та чим можна допомогти. Разом із заступником Юрієм Гупалом прибули не з пустими руками - для потреб переселенців передали продуктовий вантаж (крупи, консервація, молочна продукція), дитячі товари (серветки, підгузки, харчування) та засоби особистої гігієни для дорослих.

Так як робочий візит був в обідню пору, то начальнику обласної військової адміністрації запропонували долучитись до обіду та спробувати їжу, приготовану для мешканців закладу. До слова, харчування для вимушених переселенців тут силами працівників організовують тричі на день.

Загалом, тут проживає близько 200 мешканців (66 сімей), з яких 49 – діти. Донецьк, Харків, Чернігів, Одеса. Хтось з них повністю втратив свою домівку, чиєсь місто щоденно знаходиться під обстрілами окупантів. Більшість прибули після 14 березня.

Для забезпечення побутових потреб у житловому корпусі доступні гаряча вода, обладнані ванні кімнати, пральня, їдальня, кухня та власне укриття. Поруч з гуртожитком – будки для собак, яких не покинули при переїзді господарі.

Люди розповідають свої історії, надіються на повернення, дякують волинянам за прихисток. Майже усі зазначають, що неочікували, що їх так гостинно прийматимуть.