20230804124958.JPG, фото
04 серпня 2023, 11:42

«Винищувачі зла»: нова символічна марка Укрпошти вже у Луцьку

Сьогодні, 4 серпня 2023 року, у переліку українських поштових марок з’явилася нова – із літаками-винищувачами F-16. Спецпогашення відбулось в усіх регіонах України, в тому числі і на Волині за участю журналістів, представників обласної влади та Укрпошти.

Поки Повітряні сили та вся країна чекає на передачу F-16, Укрпошта вводить в обіг поштову марку «Винищувачі зла».

«Так ми наголошуємо на гострій необхідності такого виду авіації та візуалізуємо роботу «бойових соколів», – розповів керівник Волинської дирекції Укрпошти Іван Люсак.

Слід зазначити, що номінал поштової марки – F. Кожні 16 гривень від вартості будуть спрямовані як благодійний внесок на придбання безпілотників.

Символічно, що на спецпогашенні випуску був присутній представник бригади тактичної авіації.

«Я надіюсь, ця марка принесе багато користі і збере чимало коштів для забезпечення наших Збройних сил», – додав заступник командира військової частини повітряних сил Василь Шарковський.

Загальний тираж випуску – 600 тисяч примірників. Також до марки випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт і картку. До слова, Укрпошта підготувала тематичний мерч – ексклюзивну сувенірну терку, отвори якої виконані у формі літаків F-16.

«Хочу подякувати нашим повітряним соколам, які боронять наше небо. Вони сміливі, мужні, незламні. Щоденно виходять на бойове чергування і охороняють наш спокій та наше життя», – відзначив Іван Люсак під час спецпогашення.

Заступник голови ОДА Олександр Троханенко, користуючись нагодою, привітав авіаторів із прийдешнім Днем повітряних сил ЗСУ.

«У мене, до речі, є усі спецвипуски Укрпошти», – поділився Олександр Троханенко. – Напередодні професійного свята хочу подякувати нашим соколам та привітати із Днем повітряних сил. Здоров’я вам і всіх благ».