20180809170506.jpg, фото
12 серпня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня будівельника

Однією із найважливіших складових національної економіки України по праву вважають будівельну галузь. Адже завдяки невтомній праці будівельників кращими та ошатнішими стають рідні вулиці і площі, зводиться житло, об’єкти соціально-культурного призначення, мости і дороги. Відтак, саме вони дарують людям затишок та комфорт.

Тож щиро вітаю усіх працівників будівельної галузі з професійним святом – Днем будівельника!

Нині в країні розпочато реалізацію масштабних програм житлового будівництва, тому жителям області і держави вкрай потрібні Ваші знання та вміння. Віримо, що багатотисячний колектив будівельників Волині своєю творчою щоденною працею досягне нових, високих результатів на благо неньки-України.

Упевнений, що висока майстерність і наполеглива праця, застосування сучасних матеріалів та впровадження прогресивних технологій і надалі будуть надійною запорукою економічного зростання держави та підвищення добробуту волинян.

З нагоди свята зичу всім Вам, здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя Вашим сім’ям. Нехай Ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю та вдячністю людей за споруджені для них  затишні домівки. Носіть із гідністю звання Будівельника. Миру Вам, щедрих замовлень і належної оцінки праці. Нехай кожен новий об’єкт, зведений талановитими руками, додає Вам почуття задоволення та гордості за будівельну справу.

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.