20181207084252.jpg, фото
07 грудня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, волиняни. Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює значимість існування важливого інституту місцевої демократії.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями.

У 2014 році в Україні розпочалася реформа децентралізації, яку нині називають найуспішнішою. Вона дала поштовх до формування шляхом збільшення територіальних громад дієздатного найбільш наближеного до громадянина інституту влади – місцевого самоврядування. Сьогодні Волинь є лідером децентралізаційних процесів та впевнено посідає 4-те місце серед інших регіонів країни.

Тож висловлюю вдячність депутатам усіх рівнів, а також працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Впевнений, що Ви завжди будете мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Усім причетним до цього свята, бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди й добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть Вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.