20181007095047.jpg, фото
07 жовтня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня працівника освіти

Шановні волиняни! У цей погожий осінній день ми з особливими почуттями згадуємо і вітаємо тих, хто присвятив своє життя благородній та потрібній справі – вихованню підростаючого покоління. Тому щиро вітаю всіх вчителів, викладачів, працівників навчальних закладів із професійним святом – Днем працівника освіти.

Немає нічого кращого в житті, ніж вчитися та відкривати нові обрії знань. Щороку Ви – дорогі педагоги – з особливим хвилюванням і високою відповідальністю зустрічаєте нових учнів: допитливих і сором’язливих, подекуди розкутих і неуважних. Щодня Ви стоїте перед прицілом сотень очей, які прагнуть пізнати щось нове та цікаве. Кожен проведений урок – це маленьке життя, що проходить на одному диханні. Ви навчаєте дітей не лише основам предметів, Ви вчите їх людяності, життєвій мудрості, щирості й добру. До Вас йдуть за порадою, зі своїми проблемами та радощами…

«Учитель творить Людину!». Саме так вважав відомий український педагог, публіцист, поет і громадський діяч Василь Сухомлинський. Нещодавно світова спільнота відсвяткувала 100-річчя від дня його народження. Незважаючи на десятиліття, що минули, ці слова залишаються актуальними й нині. Адже бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, яке обране за покликом серця.

У цей святковий день хочу подякувати Вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні найвищої мети – виховання гідного підростаючого покоління. Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею, а посіяне Вами зерно доброти і науки проросте щирим врожаєм майбутніх великих талантів і гарних фахівців, справжніх особистостей і патріотів.

І в цей золотий осінній день бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, гармонії в сім’ї та на роботі, взаєморозуміння і великого терпіння! Нехай кожен день буде сповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, творчими ідеями, мудрістю і натхненням, високими зарплатами і гідними преміями! Миру і щастя Вашому дому!

 

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.