20181112152720.JPG, фото
18 листопада 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня працівника сільського господарства

Шановні аграрії волинського краю! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Аграрна галузь – це фундамент економіки України і запорука добробуту українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою звитяжної хліборобської праці.

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника – залишаються взірцем для багатьох.

Цього року працівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали чимало зусиль для того, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва Волині та України в цілому. Зокрема, п’ятий рік поспіль або шостий раз за всю історію області валове виробництво зернових перевищило один мільйон тонн.

Завдяки сільським працівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Це лише невеличка частка наших здобутків. Тож висловлюю слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села. Попереду у нас серйозні наміри і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю зможемо максимально ефективно використовувати ресурси нашого краю.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам, для процвітання рідної Волині! Нехай завжди у наших домівках буде радість і достаток, а у державі – мир!

Зі святом Вас, дорогі трудівники села!

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.