20181102160438.jpg, фото
04 листопада 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника!

Залізниця – важлива ланка транспортної інфраструктури країни. Це один із найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійний і авторитетний перевізник. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України.

Українські залізничники завжди славилися своєю професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У свята й будні, вдень і вночі вони забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Щиро шануємо Вашу клопітку працю.  Переконаний, що й надалі Ваш досвід і професійна майстерність допоможуть успішно вирішувати актуальні завдання, що постають перед галуззю, сприятимуть розвитку транспортного комплексу Волині.

У день професійного свята бажаю Вам, шановні залізничники, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі. Нехай Ваші серця наповнюються почуттям великої гордості за свою працю на благо українського народу. Щасливої дороги, вдячних пасажирів і зеленого семафора!

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.