20181109082609.jpg, фото
09 листопада 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Культура – найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух українського народу. Численні фестивалі, конкурси, свята народного мистецтва, концерти та багато інших культурно-просвітницьких заходів додають мистецької слави Волинському краю, роблять його відомим далеко за межами нашої держави.

Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Адже Ваша самовіддана праця, ініціативність, творча наснага сприяють добрим змінам у нашому суспільному житті, додають віри і впевненості захисникам України, які завжди чекають Ваших творчих ініціатив.

Щиро дякую працівникам будинків культури та клубів, викладачам мистецьких шкіл, керівникам народних творчих колективів, акторам, майстрам народного мистецтва, фахівцям музейної та бібліотечної справи за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки, які звеличують наш край та примножують його успіхи і досягнення.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Хай здійсняться всі Ваші творчі та життєві плани.

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.