20200809072811.jpg, фото
09 серпня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем будівельника

Шановні будівельники!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня будівельника, яке є одним з найдавніших професійних свят.

Щороку у другу неділю серпня ми адресуємо щирі вітання тим, чию працю видно кожному. У цей день ми вшановуємо фахівців будівельного комплексу – архітекторів, проектувальників, інженерів, мулярів, кранівників, всіх тих, хто розбудовує інфраструктуру міст і сіл, зводить та ремонтує житлові будинки, об’єкти соціального та виробничого призначення, дороги.

Від вашої праці безпосередньо залежать не тільки успіхи економіки та зміцнення соціальної сфери. Те, що створюється вашими руками, робить людей щасливими, а їхнє життя – облаштованим і комфортним.

Будівництво – це завжди творення і просування вперед. У ці спекотні літні дні, волинські будівельники, як і їх колеги по всій Україні, наполегливо працюють, наближаючи ще на один крок рівень життя українців до європейських стандартів. Сьогодні «велике будівництво» видно майже у кожному регіоні. У великих містах та маленьких селах будуються та модернізуються школи, дитсадки, стадіони, міжнародні автошляхи та дороги до віддалених населених пунктів.

Слова особливої вдячності адресую сьогодні волинським будівельникам, які своєю працею розбудовують інфраструктуру краю, створюють якісне та затишне житло. Кожна цеглина нового будинку, кожен метр дороги, кожне нове дерево, посаджене в рамках благоустрою, – справа рук конкретних людей, професіоналів своєї справи.
Тож нехай усе, що створюється вами, радує волинян довгі роки, а ваш професіоналізм і відповідальність допомагають Волині з кожним роком ставати ще більш європейським та комфортним для проживання регіоном.

Щиро бажаю кожному з вас доброго здоров'я, міцного життєвого фундаменту, енергії, досягнення нових професійних висот, людського щастя та родинного благополуччя.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко