20200619131753.jpg, фото
19 червня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем фермера

Шановні фермери Волині!

Зі щирими словами привітань та побажання миру і добра звертаюся до вас у цей літній червневий день. Адже цьогоріч вперше фермери України відзначають своє професійне свято – День фермера. Це нове свято, встановлене  Президентом України з метою сприяння розвитку фермерського руху в Україні, відтепер щороку відзначатиметься 19 червня.

Сьогодні аграрний сектор України поповнився значною кількістю агроформувань різних типів господарювання, які не лише створюють конкурентне середовище великим сільськогосподарським підприємствам, але й забезпечують зайнятість сільського населення та сприяють наповненню місцевих бюджетів.

Лише на Волині, яка славиться розвитком фермерства, нині діють 600 фермерських господарств різного спрямування. Мені приємно відзначити, що  на сучасному етапі розвитку волинське фермерство демонструє дедалі більшу активність, впроваджуються інноваційні методи ведення тваринництва і рослинництва, створюються молочні сімейні ферми.

Своєю нелегкою, але важливою працею ви забезпечуєте продовольчу безпеку Волині. Ваша праця – це не лише кропітка щоденна робота, яка вимагає глибоких професійних знань та постійного самовдосконалення.  Фермерство – це особливий стиль і сенс життя вас та ваших родин, який потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.

То ж у день вашого професійного свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова подяки за вашу невтомну працю, збереження народних традицій та значимий вклад в розвиток аграрного сектору України та Волині.

Зичу процвітання і стабільності вашим фермерським господарствам, а вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і благополуччя.

 Нехай результати вашої праці приносять задоволення, а врожаї та здобутки з кожним роком стають все більшими.

З повагою

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко