20200628110527.jpg, фото
28 червня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Конституції України

Шановні волиняни!

Уже майже чверть століття, як наша держава отримала Основний Закон – Конституцію України, яка стала реальним фундаментом розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Ця урочиста подія відкрила громадянам України можливості для реалізації їх прав та свобод, широкі перспективи для всебічного розвитку та консолідації на основі громадянського суспільства. Задекларувавши ідеали рівності та справедливості, які сповідують усі цивілізовані країни світу, цей важливий державний документ остаточно закріпив створення нової європейської держави. 

У реальному житті ми не так часто звертаємося до тексту Конституції, однак, саме вона є ядром усієї правової системи нашої країни і визначає сенс та зміст інших законів, які спрямовані на захист громадян країни.

І хоча розвиток української державності та реалії сьогодення продемонстрували необхідність подальшого вдосконалення Основного Закону, знати та дотримуватись його положень – це норма цивілізованого життя та ознака громадянської відповідальності кожного.

Зрозуміло, що усім нам хочеться бачити Україну сучасною, сильною і процвітаючою державою. Однак, демократичний розвиток ніколи не був легким. День Конституції покликаний нагадати, що досягнення цієї мети залежить від кожного з нас, від нашої спільної відповідальності за сьогодення і майбутнє країни, дотримання законності та правопорядку, від активної участі в житті країни.

Переконаний, що усі задекларовані Конституцією права та свободи поступово стануть нормою життя громадян, а Україна з гордістю буде називатися потужною, заможною, конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

З нагоди державного свята – Дня Конституції України бажаю кожній волинській родині миру, добробуту, життєвих гараздів та високих досягнень у розбудові вільного, справедливого і солідарного суспільства.
Слава Україні!

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко