20200625102610.jpg, фото
25 червня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем митника

Шановні працівники та ветерани митної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня митника, яке запроваджене цьогоріч з ініціативи Президента України та буде щорічно відзначатися 25 червня.

З давніх-давен митниця слугувала надійним форпостом захисту економічних інтересів країни.  Сьогодні вона здобула статус державної служби, діяльність якої спрямована не тільки на захист економічного суверенітету країни, а й на боротьбу з контрабандою зброї, наркотиків і міжнародним тероризмом.

Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої сприяє розвиткові вітчизняної економіки, захисту внутрішнього ринку та наповненню державного бюджету, гарантує стабільність міждержавної співпраці.

Приємно констатувати, що на Волині діє сучасна та ефективна митна служба, яка має вагомі здобутки у виконанні бюджетних завдань, модернізації митної інфраструктури, протидії митним правопорушенням та зміцненні позитивного іміджу України як сучасної та конкурентоспроможної держави.

Ми цінуємо високий професіоналізм та відповідальність працівників усіх митних постів Волинської області. Слова особливої вдячності адресую митникам пункту пропуску «Ягодин», які в період карантину змушені працювати у ще більш напруженому ритмі та демонструють високий фаховий рівень.

З нагоди професійного свята бажаю усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, життєвої енергії та благополуччя.

Нехай служба буде легкою, а благородна справа служіння інтересам України приносить задоволення.

З повагою

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко