20200601104850.jpg, фото
01 червня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем захисту дітей

Шановні волиняни, дорогі діти!

Від щирого серця вітаю Вас з радісним, яскравим святом - Днем ​​захисту дітей.

Це добре дитяче свято, яке знаменує собою довгоочікуване літо і безтурботні канікули, насправді має глибокий сенс та значимість. Воно ще раз нагадує усім дорослим про нашу серйозну відповідальність за юне покоління та майбутнє своєї країни. Адже діти, як ніхто інший, беззахисні перед реаліями сучасного світу.

Ми повинні докласти всіх зусиль для забезпечення найголовнішого права кожної дитини - права на щасливе дитинство. Зробити так, аби життя маленьких громадян було мирним, спокійним і захищеним. Аби кожна дитина могла розкрити свої таланти та реалізувати мрії.

На жаль, у цілому світі, і зокрема, й в Україні, є діти, які поки що мріють про мирне небо, хочуть, як і їх однолітки, спокійно ходити до школи та безтурботно гратися у дворі. Натомість, вони часто чують збройні постріли і змалку знають, що таке війна.

Окремі слова вдячності адресую сьогодні мамам, татам, бабусям і дідусям маленьких волинян, а також прийомним батькам, усиновителям, опікунам. Здоров’я і благополуччя усім вам і вашим дітям.

Нехай вони ростуть щасливими, радісними, успішними. Нехай збуваються їхні заповітні мрії та реалізовуються найсміливіші плани.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко