20210308092247.jpg, фото
08 березня 2021 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Міжнародним жіночим днем

У ці перші несміливі весняні дні щирі і теплі слова вітань адресую вам, дорогі жінки – матері, дружини, доньки, сестри, подруги.

Сьогодні ми, чоловіки, від щирого серця, з почуттям глибокої поваги і вдячності даруємо вам посмішки і квіти, вітаючи з Міжнародним жіночим днем.

Ви прикрашаєте наш світ, вражаєте нас своєю щирістю, витонченою жіночністю і дивовижною мудрістю. Ми не перестаємо дивуватися вашою красою, оптимізмом і привабливістю, терпінням і працьовитістю, дивовижною силою жіночого характеру.

Ви – головна надихаюча сила чоловіків, вірна життєва опора і велика відповідальність. Ви своїм єством надаєте сенс нашому життю, надихаєте на нові звершення, творчість і успіхи, спонукаєте нас, чоловіків, рухатися вперед та вдосконалюватися.

Ми вдячні вам за мудрість і любов, за громадську активність, одвічне прагнення до стабільності і порядку, за дітей і тепло сімейного вогнища.

Слова вдячності адресуємо жінкам, які разом з чоловіками протистоять світовій пандемії, ризикуючи власним життям та здоров’ям.

Низький уклін жінкам-захисницям, лікарям, волонтерам, які сьогодні на передовій пліч-о-пліч з військовими-чоловіками відстоюють незалежність України.

Щастя, здоров’я і посмішок вам, дорогі жінки. Нехай там, де ви з’являєтеся, розцвітають посмішки і звучать компліменти, а у вашому житті буде більше сонця, яскравих фарб і подарунків.

Нехай чарівна атмосфера весняного свята, сповнена свіжістю перших квітів, вдячністю і турботою ваших близьких, оточує вас і в будні.

Будьте щасливі і кохані.

З повагою голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко