20201231162402.jpg, фото
31 грудня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Новим роком

Дорогі волиняни!

Щиро вітаю вас з Новим 2021 роком.

Рік, який ми проводжаємо, видався непростим. Він не скупився на труднощі, але й був щедрим на досягнення. Цей рік збагатив нас новим досвідом та змусив під іншим кутом поглянути на важливі речі, оцінити важливість роботи медиків, навчив нас берегти здоров’я, бути уважнішими до близьких та рідних. Ми навчилися бути більш відповідальними, милосердними, турботливими. 

Попри пандемію та карантин, нам вдалося досягти хороших здобутків. Ми збудували нові школи, дитячі садочки, стадіони, амбулаторії, розбудували дорожню інфраструктуру. Ми робили усе, щоб Волинь була привабливим регіоном, де комфортно жити і працювати. 

Дякую волинянам за все, чого нам разом вдалося досягнути у 2020-ому. Переконаний, що ваша щирість та працьовитість, відповідальність та небайдужість до долі рідного краю і надалі знайдуть своє відображення у нових досягненнях на благо Волині.  

Щиро хочу, щоб новий рік був щедрим на здобутки та радісні події. Зичу, щоб у кожну волинську родину він приніс злагоду, достаток та мир, який сьогодні нам забезпечують наші захисники на сході держави.

Нехай 2021-й стане роком успіху для кожного з Вас! Будьте здоровими та щасливими! З Новим роком!

З повагою

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко