20200621112621.jpg, фото
21 червня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем медичного працівника

Шановні працівники та ветерани сфери охорони здоров'я!

Щирі вітання у цей день адресую вам, лікарям, медичним сестрам, лаборантам та фельдшерам, молодшому медичному та адміністративно-господарському персоналу з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Усі ви пов'язали своє життя з благородною і відповідальною професією – дарувати людям життя і здоров'я. Починаючи з народження, ви супроводжуєте нас протягом усього життєвого шляху. Ваша місія складна і відповідальна, а праця вимагає не лише знань та вірності клятві Гіппократа, але й нескінченного терпіння, стійкості, душевної щедрості та милосердя.

Безперечно, що найсучасніше медичне обладнання та новітні технології не принесуть користі без участі лікарів, адже найбільш важливе в медицині, як і в будь-який інший професії, – це люди, які володіють компетентними знаннями і наділені почуттям глибокої відповідальності.

Сьогодні у галузі охорони здоров’я Волині працюють більше 3,5 тисяч лікарів, понад 9 тисяч медичних сестер, близько 9 тисяч молодшого медичного та адміністративно-господарського персоналу. Ця потужна команда професіоналів щодня стоїть на сторожі життя та здоров’я волинян. 

Незважаючи на вихідні і святкові дні, вони допомагають з'являтися на світ новонародженим, стоять за операційним столом, рятують тяжкохворих, надають невідкладну медичну допомогу. Їхні умілі руки та чуйні серця творять добро, а інколи і справжні дива.

Кожен з нас у своєму житті неодноразово переконувався у значимості професії медика. Особливу роль медицини у житті людства відчув світ у зв’язку з пандемієюCOVID-19. У сучасних реаліях професія медика – це ще більші відповідальність та ризик.

Щира вдячністькожному з вас за недоспані ночі та врятовані життя, за милосердя і вірність обраній справі.

Бажаю вам миру, щастя, достатку, благополуччя і найголовнішого – того, що ви даруєте людям – міцного здоров'я.

З повагою 

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко