20200512092335.jpg, фото
12 травня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації з Міжнародним днем медичної сестри

Шановні медичні сестри Волині!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри!

Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям і вимагає від вас не лише знань та вірності клятві Гіппократа. Щодня ви проявляєте безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість. Вибравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, ви кожен день поспішайте на допомогу та нелегкою повсякденною працею охороняєте найбільші цінності, даровані нам – життя і здоров'я.  

Професія медичного працівника завжди викликала гордість та пошану. Однак, на тлі багатозначності роботи лікаря не завжди помічається важливість медичних сестер, робота якої є не менш важлива та відповідальна.

Сьогодні складно уявити нашу медицину без медичної сестри. Переживаючи період пандемії, Україна, як і увесь світ, зрозуміла неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті людства. Медичні сестри Волині, пліч-о-пліч з лікарями, протидіють поширенню коронавірусної хвороби на території області, борються за життя та здоров’я волинян, ризикуючи власним.

Тому висловлюючи їм слова вдячності за професіоналізм та відповідальність, кожен з нас має пам’ятати нелегку працю медичних сестер та не піддавати їх зайвим ризикам. Оберігаймо наших медиків, зберігаючи та турбуючись про своє здоров’я.

У день професійного щиро зичу усім медичним сестрам Волині міцного здоров’я, радості, благополуччя, комфортних умов праці та успіхів у благородній справі служіння людям.

З повагою голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко