20221106093613.jpg, фото
06 листопада 2022 року

Вітання начальника ОВА Юрія Погуляйка з Днем працівника соціальної сфери

Щорічно в першу неділю листопада в Україні професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. 

Соціальна сфера – не лише великий спектр державних, комунальних, громадських, комерційних установ, організацій та об’єднань. 

Перш за все, це люди, які піклуються про найбільш вразливі категорії населення: осіб похилого віку, ветеранів, сиріт, безробітних і людей з інвалідністю, а також забезпечують надання соціальних гарантій громадянам нашої держави. 

Збройна агресія росії, на жаль, лише збільшила число тих, кому необхідна допомога і підтримка. Сьогодні до цих категорій додалися люди, які вимушено покинули свої домівки і отримали статус «внутрішньо переміщених осіб».

Тим не менш, за час військового стану усі служби соціальної сфери Волині працювали злагоджено та якомога швидко, аби кожен в області зміг отримати державну підтримку.

Щиро дякую та вітаю із Днем працівника соціальної сфери людей, які виконують таку важливу і необхідну роботу не тільки зі службового обов’язку, а за велінням серця. 

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а професійне свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Зі святом!