20191103112727.jpg, фото
03 листопада 2019 року

Вітання т.в.о. голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Робота соціальних працівників дуже відповідальна та непроста, є втіленням уважності, терпимості, людяності та милосердя до усіх, хто потребує допомоги. Ви готові прийти на допомогу кожному, у будь-який час. Працюєте на межі особистого і громадського, використовуєте особисту ініціативу, власну працю та наявні ресурси. Переживаєте кожну проблему, як свою власну.

Вашої підтримки та уваги щодня потребують сотні волинян, яким ви своєю уважністю та турботою, простою посмішкою та добрим словом повертаєте віру, впевненість, надію на розуміння. Тому я переконаний, що професію соціального працівника обирають люди із великим серцем та щирою, відкритою душею.

Завдяки соціальним працівникам, найменш захищеті верстви населення відчувають підтримку та допомогу держави. Не має сумніву що властивий вам моральний та професійний поденціал і надалі слугуватиме міцним фундаментом для розбудови України, як соціальної держави. Сприятимете оновленю українського суспільства на засадах загальнолюдських цінностей.

Сьогодні, у день свого професійного свята прийміть найщиріші побажання благополуччя, міцного здоров’я та гарного настрою. Усе добро, яке віддаєте людям, нехай повертається до вас сторицею. А ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло надалі служать людям.

З повагою
т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук