20191108160035.jpg, фото
09 листопада 2019 року

Вітання т.в.о. голови Волинської облдержадміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Щиро і сердешно вітаю вас з професійним святом!

Сьогодні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів. Наша рідна культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість.

Волинь – край, багатий унікальними надбаннями духовної культури наших прабатьків. До послуг волинян представлена мережа закладів культури, що складається з 675 клубних закладів, 550 бібліотек, 106 музеїв та 38 мистецьких шкіл. Завдяки щоденній наполегливості працівників закладів культури і мистецтва, творчому неспокою майстрів народної творчості, культура Волині щороку має вагомі творчі здобутки. Тут проходять знані уже далеко за межами краю культурно-мистецькі заходи, міжнародні, всеукраїнські та обласні фестивалі, реалізовуються мистецькі проєкти.

Завдяки Вам, – справжнім патріотам обраної справи, культура Волині, попри усі труднощі та негаразди, розвивається та збагачується новими молодими іменами, удосконалюється та примножується здобутками народного мистецтва. Своєю щоденною працею Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі.  Плідною творчістю та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Тож, нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і життєвих перемог.

З повагою т.в.о. голови Волинської облдержадміністрації Олександр Киричук.