20190601143121.JPG, фото
01 червня 2019 року

Військова частина 1141 Національної гвардії України відзначили у м.Луцьку відзначила 25-ту річницю створення

 
25-ту річницю створення військової частини 1141 Національної гвардії України відзначили у м.Луцьку 31 травня 2019 року. На урочисте дійство з нагоди свята завітав голова облдержадміністрації Олександр Савченко.
 
- Ви славетна частина, яка має велику біографію. Маєте чимало бойових успіхів і гордість переповнює наші серця, особливо за те, що ви зробили в перші години війни, як практично єдині військові формування. Стали у стрій і захищали державу. Дуже радий та пишаюся, що разом із нацгвардією стояв в однострої, коли захищали громадський порядок та виконували багато інших завдань. Це надійні хлопці. Такими потрібно гордитися усім. Це лице нашого суспільства – наша армія та національна гвардія. Вітаю вас зі святом, - сказав Олександр Ілліч, вітаючи присутніх.
 
Окрім того, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, забезпечення охорони громадського порядку в області нагородив військовослужбовців військової частини 1141 Національної гвардії України.
 
Зокрема, Почесною грамотою обласної державної адміністрації Андрія Хомяка - майора, першого заступника командира частини – начальника штабу.
 
Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
Андрію Булгакову – старшому солдатові, старшому стрільцю 1 відділення 1 патрульного взводу 2 патрульної роти,
Віктору Левчуку – старшому прапорщикові, музиканту-концертмейстеру оркестру,
Іллі Клекоцюку - солдатові, стрільцю 1 відділення 2 патрульного взводу 1 патрульної роти,
Валентину Кнуту - службовцеві, діловоду обліку особового складу,
 
Роману Сікорі – старшому солдатові, водієві автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення,
 
Денису Тимченку - сержантові, старшому інструктору кінологічного взводу.
 
Привітати ювілярів на свято завітало чимало поважних гостей, серед яких військові, ветерани, військові капелани, представники міської та обласної влади.
 
Та окрім численних вітальних слів та слів подяки, для присутніх у подарунок звучав святковий концерт, де виступали художні творчі колективи області.
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.