20190701105809.jpg, фото
01 липня 2019, 10:56

ВОКЛ вразила представників «Philips» і фахівцями, і технікою

«Ми вражені…Приємно», – зазначили представники фірми «Philips Medical Systems Nederland B.V.», які 27 червня перебували у Луцьку та відвідали Волинську обласну клінічну лікарню. Власне керівник відділу експорту Центральної і Східної Європи «Philips Medical Systems Nederland B.V.» Дерек Він та комерційний директор офіційного дистриб’ютора «Philips Medical Systems Nederland B.V.» компанії «AFS Medizintechnik» Андрес Еске прибули до обласного центру Волині, аби підписати договір на постачання УЗД-апаратів, придбаних завдяки реалізації у краї субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області». Під час зустрічі із начальником УОЗ ВОДА Ігор Ващенюк висловили бажання подивитися, як працює придбаний у цієї ж фірми минулоріч ангіограф, який запустили в експлуатацію у грудні 2018-го, – і вже за півгодини потому йшли коридором Волинська обласна клінічна лікарня.

Гідом для закордонних гостей у невеличкій екскурсії медзакладом став заступник головного лікаря Aleksandr Dudar. І найперше, звичайно ж, усі попрямували до відділення інтервенційної радіології, в одній із операційних якого і працює рентген-ангіографічна установка «Philips Allura Xper FD20». Побаченим тут візитери були втішені. А впевненості у тому, що техніка від одного з кращих світових виробників медобладнання у надійних руках професіоналів і дійсно покращила можливості у наданні медичної допомоги хворим, додало спілкування представників фірми із завідувачем відділення інтервенційної радіології №2 Юрий Легкодух. У розмові зачепили чимало питань: і особливості роботи на ангіографі, і технічні моменти експлуатації приладу, і те, які втручання та дослідження проводять на цій установці у ВОКЛ, і кількість пацієнтів, яким надаються медичні послуги.

Наступним співрозмовником Дерека Віна та Андреса Еске став завідувач відділення функціональної та УЗД-діагностики ВОКЛ Юрій Порчук. Адже саме сюди привезуть значну частину ультразвукових апаратів, придбаних завдяки другій фазі закупівель субпроекту. «О, то ви вже знаєте, яка хороша наша техніка», – щиро посміхався Андрес Еске, побачивши, що фахівець власне працював на апараті «Philips». «Так, і тому дуже радіємо тому, що отримаємо від вас за три місяці», – почув у відповідь.

Загалом гості відвідали чимало відділень і змогли поспілкуватися з фахівцями різних профілів, обговоривши з ними, зокрема, технічні новинки медичної техніки, яку випускає «Philips Medical Systems Nederland B.V.» . У розмові звучали сподівання, що уже в найближчому часі можливості українських медзакладів, зокрема і ВОКЛ, дозволять купувати найсучасніші апарати та у рази підвищувати надання послуг населенню.

На завершення зустрічі Олександр Дудар подякував гостям та надійному партеру, якого вони представляють, – фірмі «Philips». Адже завдяки тому, що ця компанія взяла участь у тендерах у рамках субпроекту, надвисокої якості медичну техніку вдалося закупити за гарними цінами, з економією коштів. Натомість Дерек Він запросив заступника головного лікаря ВОКЛ до офісу виробника у Нідерланди – аби той ознайомився із новинками, які б варто було придбати у лікарню.

«Ми вражені…Приємно. І фахівцями, і технікою, і станом приміщення. Сподіваємося на те, що цей заклад стане нашим постійним партнером і поза рамками субпроекту. Натомість обіцяємо якість та хорошу співпрацю на усіх етапах», – запевнили гості після майже двогодинного візиту до Волинської обласної клінічної лікарні. І, до слова, пообіцяли докласти зусиль, аби прибути на Волинь ще раз, коли сюди привезуть УЗД-апарати.

Прес-служба субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області»