20200528172257.JPG, фото
28 травня 2020 року

Волинь готується до відзначення Лесиного ювілею

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки, видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

В області уже працюють над програмою відзначення пам’ятного дня. Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко підписав ще 17 січня 2020 року.

Відтак, з липня по грудень 2020 року в області заплановано проведення творчих звітів аматорських колективів та окремих виконавців районів і міст області, об’єднаних територіальних громад присвячених 150-й річниці від дня народження Лесі Українки.

27 травня 2020 року за дорученням голови облдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету під головуванням заступника голови ОДА Анатолія Костика.

Учасники засідання обговорили важливі питання організації заходів та затвердили графік проведення творчих звітів аматорських колективів та окремих виконавців районів і міст області, ОТГ.  

За підсумками творчих звітів у лютому 2021 року планується проведення заключного творчого мистецького проєкту «Під Лесиним небом».

Інформація підготовлена за матеріалами управління культури, з питань релігії та національностей облдержадміністрації

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації