20181004185928.jpg, фото
04 жовтня 2018 року

Волинь на 100% готова до опалювального сезону

Україна з технічної точки зору готова до опалювального сезону. Стан готовності ЖКГ та об`єктів соціальної сфери до осінньо-зимово періоду 2018-2019 років становить  99,8 %. На Волині ж показник – стовідсотковий. Про це стало відомо під час селекторної наради під головуванням Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. Селектор відбувся сьогодні, 4 жовтня 2018 року за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка.

Окрім того, під час наради стало відомо, що виконання закону № 1730 з реструктуризації боргів теплокомуненерго є у вкрай незадовільному стані.

- На Волині ситуація така: там було лише одне підприємство, яке мало право реструктурувати борги, воно звернулися, договір уклали і працюють далі, - повідомив Геннадій Зубко.

Що стосується підготовки Волинської області до опалювального сезону, то станом на 1 жовтня 2018 року 100% об`єктів соціальної сфери та ЖКГ до зими готові. Це і котельні, і школи, і лікарні, і ДНЗ, і водопровідні та каналізаційні системи. Також заготовлений посипковий матеріал на дороги.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.