20230908122031.jpg, фото
08 вересня 2023, 12:20

«Волинь пліч-о-пліч з Херсонщиною – цей проєкт допомагає розуміти один одного з півслова», – Юрій Погуляйко

Начальник Волинської ОВА в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів детальніше про участь волинян у проєкті «Пліч-о-пліч» та особисте враження від поїздки на Херсонщину.

«Майже 60 днів тому розпочались відновлювальні роботи у Благодатівці. За цей час я також їздив, спілкувався із місцевими та зрозумів, що окрім відбудови, цей проєкт допомагає нам розуміти один одного з півслова», – поділився Юрій Погуляйко.

До слова, один із волонтерів-волинян відзначив, що не розумів масштабів лиха та горя, доки не побачив все на власні очі. Працівники попередніх бригад розповідали, що місцеві жителі у знак вдячності вже запрошують їх на відпочинок до себе, коли завершиться війна.

Відбудовувати Благодатівку їздили добровольці із Камінь-Каширської, Горохівської, Колківської, Торчинської, Цуманської, Підгайцівської, Боратинської, Смідинської громад.

«Навіть голови громад їздили. Це теж важливо. І це далеко не всі. Не виключено, що це переросте і в міцну дружбу. І якщо буде потреба у нашій допомозі, то звичайно будемо долучатися і до наступних проєктів», – запевнив очільник Волинської області.

Довідково: зоною відповідальності Волинської області у проекті «Пліч-о-пліч» стало село Благодатівка, Бериславського району на Херсонщині. Через російську агресію там зруйновано три вулиці: Миру, Набережну та Шевченка. Пошкоджено 93 будинки, з них 17 повністю зруйновані. На сьогодні завершено перекриття 20 будинків. Розпочала роботу бригада будівельників, які замінюватимуть та встановлюватимуть двері і вікна. Також ремонтуватимуть фасади.