20240610180330.jpg, фото
10 червня 2024, 18:03

Волинь прийняла близько 30 дітей з Харківщини

10 червня на Волинь прибув другий евакуаційний потяг з Харківської області. Ним приїхали 12 сімей, під опікою яких 31 дитина, евакуйована з населених пунктів Вовчанської, Шевченківської, Кіндрашівської, Золочівської та Вільхуватської територіальних громад Харківської області. Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Дітей та дорослих зустріли рятувальники, волонтери, представники ЮНІСЕФ, медики і поліцейські. 

«Сьогодні усі прибулі організовано поселені до санаторію у Ковельському районі. Необхідну гуманітарну допомогу сім’ям забезпечили громадські організації "SOS Дитячі містечка України" та UNICEF Ukraine», – написав очільник області на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що це другий евакуаційний потяг, яким прибули діти із небезпечних прифронтових територій. Всього на Волині зараз проживає 29 вимушено переселених сімей, з яких 41 дорослий виховує 81 дитину. Це прийомні сімʼї, дитячі будинки сімейного типу, родини опікунів.

«Безпечне життя для дітей – один з пріоритетних напрямків нашої спільної роботи із Харківською ОВА. Дякую усім, хто забезпечив швидку організацію переїзду, прийом та емоційну підтримку родинам», – додав Юрій Погуляйко.