20220711193901.JPG, фото
11 липня 2022, 19:38

Волинь як гуманітарну допомогу отримала мобільну клініку на колесах

Авто, котре дасть можливість обстежувати населення по усій території області, надали завдяки співпраці Волинської ОВА та асоціація «Lygiai» Литовської Республіки. Зокрема це мобільна клініка, оснащена усім необхідним для огляду. Окрім того, в авто передбачено усе й для пологів.

В обласній військовій адміністрації вирішили надати авто для користування Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанню захисту материнства і дитинства, яке сьогодні відвідав начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, Юрій Погуляйко передав авто, поспілкувався з керівницею медичного об’єднання та оглянув котельню, яку необхідно перевести на тверде паливо.

Як зазначила генеральна директорка Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська, автомобіль дуже необхідний, адже дозволить наблизити допомогу до пацієнта.

Це будуть спеціалізовані бригади (наприклад, акушерсько-гінекологічні, педіатричні або вузькоспеціалізовані), які їздитимуть населеними пунктами та прийматимуть пацієнтів, здійснюватимуть огляди.