20230421140957.JPG, фото
21 квітня 2023, 14:09

Волинська борчиня – чемпіонка Європи

Волинські спортсмени вкотре демонструють першість на міжнародній арені. 21-річна волинянка Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби до 23 років. Змагання відбулися 16 березня у румунському Бухаресті.

Сьогодні в обласному центрі Волині вітали борчиню та її тренера з перемогою. Зокрема, заступник очільника ОДА Юрій Гупало вручив Анастасії Подяку голови облдержадміністрації. Також іменною подякою відзначив Заслуженого тренера України з вільної боротьби, багаторічного наставника чемпіонки – Івана Палія.

«Дякую за вашу постійну роботу, якою ви прославляєте Україну та Волинь у всьому світі. Щиро зичу нових звершень та незліченних перемог у всіх сферах вашого життя», – зазначив Юрій Гупало.  

Водночас перший заступник голови облради Юрій Поліщук вручив обласну нагороду керівнику ТОВ «П’ятидні» Валерію Діброві. Він надає постійну фінансову підтримку волинським спортсменам, серед яких і Анастасія Алпєєва.

До слова, підприємець спільно з директором Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрієм Авраменком підготували цінні подарунки борчині та її наставнику.