20220113132215.PNG, фото
13 січня 2022 року

Волинська область – лідер цифровізації

За успіхи в паспортизації упродовж 2021 року Волинська обласна державна адміністрація отримала відзнаку Міністерства цифрової трансформації України.

Як повідомила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)  Вікторія Левчук, Волинська область займає лідируючі позиції із впровадження цифровізації в регіонах.

Зокрема, за підсумками 2021 року Міністерство цифрової трансформації України відзначило Волинську облдержадміністрацію та Волинь загалом – першу з областей, що впровадила сервіс оформлення паспортів у вигляді ID-карток.

«Дякуємо усім ЦНАП, що забезпечили швидку взаємодію та оцінку якості впровадження цифрових проєктів і наданих послуг на високому рівні. Мережа ЦНАП у регіоні комплексно розвивається та запускає нові цифрові  проєкти, застосовується Дія.QR, ЦНАПи активно долучаються до навчання своїх працівників та зареєстровані на Платформі Центрів Дія», – відзначає Вікторія Левчук. – «Основна мета нашої спільної роботи – це зручність отримання послуг та задоволеність мешканців області сервісом ЦНАП».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації