20230526110320.jpg, фото
26 травня 2023, 10:58

Волинські рятувальники організували безпековий простір для маленьких волинян

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей співробітники ГУ ДСНС України у Волинській області розгорнули локації безпеки для юних рятувальників. Територія безпеки для юних рятувальників працювала в режимі open air.

За дорученням начальника військової адміністрації Юрія Погуляйка, з роботою безпекового простору ознайомився перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко разом із головою Волиньради Григорієм Недопадом.

Для юних рятувальників були підготовленні різноманітні локації, діяла платформа арттерапії та бульбашкове шоу, працював майданчик психологічного гарту.

Також діти брали участь у цікавих квестах. Зокрема, вони виборювали першість у подоланні смуги перешкод та гасили імітоване горіння за допомогою вогнегасників, демонстрували свої знання правил безпеки й уміння діяти в критичних ситуаціях.

Окрім важливих знань і позитивних вражень, яких на локаціях було досхочу, рятувальники подбали й про подарунки для дітей та нагородили переможців квестів.

«Такі заходи необхідні дітям. Адже зараз рятувальники, пожежники, військові та усі ті, хто рятує людей – справжні герої якими захоплюються маленькі українці. Впевнений, що частина тих дітей, які сьогодні брали участь у заходах в майбутньому оберуть героїчні професії, – зазначив Сергій Мовенко. – Дякую організаторам та волинським рятувальникам, які не тільки героїчно виконують свої службові обов’язки, а й проводять такі заходи».