20200703121421.JPG, фото
03 липня 2020 року

Волинських поліцейських привітали з професійним святом

Щороку, 4 липня своє професійне свято відзначають українські поліцейські – люди, які стоять на сторожі захисту прав та свобод наших громадян. Також у липні правоохоронці відзначають річницю від дня створення Національної поліції України. Цьогоріч Нацполіції виповнюється п’ять років.

Волинських поліцейських з професійним святом від імені голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка привітали заступники голови ОДА Олександр Троханенко та Анатолій Костик. Також поліцейських вітали заступник голови обласної ради Роман Карпюк та виконувач обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

«Передаю щирі вітання від голови Волинської облдержадміністрації з нагоди професійного свята. Ви – поліцейські завжди на передовій боротьби, як на Сході держави із російським агресором, так і на місцях щодня захищаєте населення від злочинності. Ви пройшли нелегкий шлях реформування правоохоронних органів, стали на новий шлях роботи та захисту громадян, – звернувся до правоохоронців Анатолій Костик. – Вітаю вас з професійним святом. Бажаю натхнення, мирного неба над головою, здійснення усіх мрій та задумів. Здоров’я, благополуччя вам та вашим родинам.

Кращим посадовцям та працівникам Національної поліції області заступник голови ОДА Олександр Троханенко вручив почесні грамоти та подяки голови облдержадміністрації.

Відтак, оголошено подяку голови обласної державної адміністрації очільникові Головного управління Національної поліції України у Волинській області, полковнику поліції Юрію Крошку.

Також подяки голови ОДА оголошено працівникам Головного управління Національної поліції в області – Горбатюку Валентину Леонідовичу, підполковникові поліції, начальнику 3-го відділу та Панасюк Вірі Іванівні, капітанові поліції, старшому інспектору ситуаційного відділу управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку в області та з нагоди Дня Національної поліції України почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Купчака Михайла Васильовича – майора поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції.

Левчук Ірину Володимирівну – майора поліції, начальника сектору документального забезпечення.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації