20200425162011.JPG, фото
25 квітня 2020 року

Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф потребує оновлення автопарку

Сьогодні, 25 квітня 2020 року, на Волинь надійшов вантаж з допомогою для боротьби з COVID-19, який зустрів та оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. 

Розвантажили допомогу із засобами захисту та іншим необхідними речами на складі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, тож користуючись нагодою, Юрій Погуляйко вирішив ознайомитися із роботою центру екстреної допомоги області.

Так, під час спілкування із директором закладу Володимиром Шмальом, очільник області дізнався, що автопарк центру нараховує понад 60 машин, які виїжджають на виклики по усій області. Однак, 12 авто вже в дуже поганому стані, тому їх необхідно списати. Відтак, нині автопарк потребує хоча б 7-8 нових автомобілів для забезпечення повноцінної безперебійної роботи.

Слід зауважити, що усі «швидкі» обладнані навігацією, тож коли до центру надходить дзвінок про допомогу, диспетчер посилає машину, яка найближче до місця виклику.

Оглянувши заклад та поспілкувавшись з директором, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відзначив, що обласний центр екстреної медичної допомоги Волині – один з кращих, які доводилося йому бачити, і подякував за роботу, організовану на високому рівні, керівнику Володимиру Шмалю.

Своєю чергою, голова ОДА запевнив, що питання оновлення автопарку триматиме на особистому контролі та робитиме усе, аби ця проблема вирішилася якомога швидше.