20200110143602.JPG, фото
10 січня 2020 року

Волинську ОДА віншували колядками

З побажанням добра, здоров’я та радості до Волинської облдержадміністрації завітали колядники. Звучали колядки у холі головної адмінбудівлі краю від священослужителів та військовслужбовців, представників громадських організацій та територіальних об’єднаних громад, сьогодні, 10 січня 2020 року.

Слухали віншування та колядували голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова обласної ради Ірина Вахович і трудові колективи облдержадміністрації та обласної ради.

В адміністрації лунали колядки від духовенства Православної Церкви України на чолі із митрополитом Михаїлом, представників оркестру військової частини 1141 Національної гвардії України міста Луцьк, священослужителів Української Православної Церкви та представників громадської організації «Холмщина», Зимнівської  об’єднаної територіальної громади та колективу «Лісова пісня» організації Українського товариства сліпих.

Митрополит Михаїл побажав усім працівникам місцевих органів влади здоров’я, фінансового благополуччя та миру всій Українській державі.

Секретар єпархії Української Православної Церкви протоієрей Миколай Бондарук побажав мудрості  та терпіння у Новому році.

Своєю чергою, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко подякував за подарований святковий настрій.

– Кажуть, те, що побажають колядники – обов’язково має здійснитися у Новому році. Величезне спасибі вам за такі теплі, щирі та гарні слова.  Нехай і у вас все буде гаразд! Добра, щастя та успіхів у Новому році! З Різдвом Христовим!, – сказав Юрій Михайлович.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації