20180913142739.jpg, фото
23 квітня 2018 року

Волинян запрошують долучитися до Всеукраїнської теренової гри «Гурби-Антонівці»

«Гурби-Антонівці» – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах. Цьогоріч гра проходитиме з 28 квітня по 1 травня 2018 року на межі Тернопільської та Рівненської областей.

Гра відбувається на терені – це велика промаркована територія (20 км2), на місці найбільшого бою УПА проти військ НКВС, що відбулася у 1944 році, починається опівночі і триває 60 годин. Учасники діляться на дві команди (курені), кожен має свій прапор і нарукавні пов’язки відповідного кольору. Курені «воюють» за прапори, проводять розвідку, сходяться в «бою» (зірвав пов’язку – забрав «життя», яке відновлять згодом).

Слід зазначити, що Всеукраїнську теренову гру «Гурби-Антонівці» організовує Міністерство молоді і спорту України та Тернопільська ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

До слова, організатори заходу забезпечують довіз учасників до місця проведення Гри з міст: Тернопіль, Львів, Дубно. Участь у грі повністю безкоштовна.

Тож для участі у Грі потрібно:

  1. Заповнити он-лайн анкету.
  2. Надіслати сканкопію документів на поштову скриньку mnk@gmail.com.
  3. Оформити страховий поліс (спортивний) на період Гри, укладений зі страховим агентом, та надати його копію оргкомітету заходу.

Кожен учасник Гри отримає в подарунок брендовий баф, відчує незабутні емоції та здобуде нових друзів з усієї України.

Волонтерські контакти оргкомітету: 066 248 21 49 – Валерій (голова оргкомітету); 098 635 37 47 – Тарас (питання щодо участі у грі).

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.