20180830144726.jpg, фото
10 квітня 2018 року

Волиняни долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Хорошою традицією стало проведення кожного року навесні всеукраїнської акції з благоустрою території – «За чисте довкілля». Адже поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

Зокрема, з метою поліпшення стану довкілля, залучення широких верств населення до благоустрою, озеленення й приведення в належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих територій, територій підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, видано розпорядження голови облдержадміністрації від 30 березня 2018 року № 208 «Про заходи з благоустрою територій області до Великодніх свят та продовження у 2018 році всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Тому в рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізація державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства, а саме: створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел тощо. Акція триватиме до червня.

До слова, основні роботи вже провели у всіх населених пунктах області напередодні Великодня. Разом із тим, 21 квітня – День довкілля, коли відбудеться суботник із благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля». Відтак, до екологічної акції пропонують долучитися громадським і молодіжним організаціям, волонтерам, учнівській та студентській молоді.

– Природа – наш дім. Тож це є своєрідною шаною природі за її багатство та велич. Ми маємо чудову можливість зробити свій внесок у чистоту нашого довкілля, власноруч створити красу навколо себе під час проведення весняного благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану споруд та території країни, – зазначив начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Новохатський.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.