20200125153427.JPG, фото
25 січня 2020 року

Волиняни провели в останню путь Миколу Сорочука

У Луцьку прощалися із загиблим в ООС  від кулі снайпера волинянином. Військовослужбовцю, який був родом із села Лище Луцького району, було всього лише 22 роки.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулася заупокійна служба, опісля – громадська панахида на Театральному майдані міста, де зібралося сотні людей, аби вшанувати Героя, що загинув, захищаючи незалежність нашої держави. Провести в останню путь старшого солдата прийшов і голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та його заступниця Світлана Мишковець.

«Тому я хотів би, аби ми, проводжаючи нашого Героя, розуміли, наскільки у нього велике і багате серце, наскільки велика у нього християнська любов була у душі. Молодий хлопець із великим серцем та почуттям гідності пішов та захищав нас із вами. Давайте віддамо йому від свого серця такої ж любові, такої ж самої молитви і пам’яті, яку він мав по відношенню до нас», – зазначив владика Михаїл по завершенню служби.

Під час громадської панахиди споминами про Миколу Сорочука поділилися його побратим, вихователь у дитячому садочку, перша учителька та кохана дівчина.

«Шлях, який обрав Микола – це шлях патріота. Шлях, який він не зрадив та йшов до кінця. Невимовно сумно усвідомлювати, що його уже нема із нами», -  сказала перша вчителька Миколи Юлія Володимирівна.

Згодом усі пройшли скорботною ходою проспектом Волі до Луцького педагогічного коледжу. Поховали волинського Героя на Алеї Слави у селі Гаразджа.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.